Nový web Binteractive.cz

Úvod » Blog » Nový web Binteractive.cz
04.09.2016
Vložil: Honza

Zrodil se nápad

Někdy před pár pátky jsme si řekli, že bychom mohli udělat facelift našemu webu. Věděli jsme jak by měl vypadat a co by měl umět, ale nejtěžší bylo najít čas na jeho realizaci. Jelikož se řídíme heslem, náš zákazník, náš pán, starali jsme se převážně o webové stranky Vaše.
 

Realizace

Realizace probíhala ve chvílích volna (v noci, o dovolené a víkendech) a tudíž nás měly velice rádi naše manželky a přítelkyně. My si zaujatě myslíme, že web povedl, ale to asi necháme na ostatních. Chtěli jsme jen, aby se provzdušnil a každý našel hned, co hledá. Např. v referenecích lze nově vyhledávat podle tagů.
 

Redakční systém Cliquo Engine v nejnovější verzi

Na webových stránkách nám běží poslední verze redakčního systému Cliquo Engine. Ten se vyznačuje tím, že jsme schopni snadno spravovat i z tabletu nebo mobilu.
 

Ještě není hotovo

Na web jsme zatím přidali jen část referencí, ve kterých ještě ani tolik informací, kolik bychom chtěli přidat. Proto nás navštivte v budoucnu určitě vícekrát a ujistěte se, že jsme nepřidali nějaký obrázek nebo dokonce celou novou referenci. Je více než pravděpodobné, že se tak v blízké budoucnosti stane..

 

Čtěte také
Spouštíme nový web DDM Větrník

Spouštíme nový web DDM Větrník

Přihlašování nebylo nikdy tak snadné Dnes vypouštíme na "ty internety" novou responzivní prezentaci, které jsme věnovali...

Více Vložil: 23.08.2016 Honza