Grafika a design

Úvod » Služby » Grafika a design

sluzby_grafika_mac

Design

Ať už se jedná o webové stránky nebo tiskový materiál, design rozhoduje o úspěšnosti a prodejnosti Vašeho produktu. Design je totiž to, co zákazník vnímá jako první a udělá si obrázek o profesionalitě a důvěryhodnosti.

Web může být technologicky na výborné úrovni, ale jen jedničky a nuly nestačí. Snažíme se tedy věnovat každé realizaci, co největší pozornost a hrajeme si i s nejmenšími detaily, aby potencionálního zákazníka náš design zaujal. Klademe důraz na kreativní design.

Stejně tak se nebráníme spolupráci s ostatními programátory a kódery. Chybí-li Vám grafický návrh, stačí se ozvat,

plakát

Ilustrování, animace a jiné

Není nad to mít v týmu jednoho z nejlepších ilustrátorů na severu. Jedinečné grafiky od Ondřeje Maška, které uchvátily nejen Českou televizi, Centropen nebo hrad Grabštejn

Vždy se jedná o jedinečný kousek, který lze využít na webové stránky, plakáty, pohlednice apod. No a pokud Vám to nestačí, jsme schopni postavičky rozpohybovat.

Samozřejmě nabízíme i návrh a výrobu vizitek, plakátů, PF, Roll-up atd. Pokud Vás zajímá naše práce, zavítejte do referencí.

CI_bílá

Korporátní identita a logo

Corporate identity neboli firemní identita je jednotný a nezaměnitelný vizuální styl společnosti. Je základním identifikačním znakem a odlišuje Vaší firmu od konkurence. 

Jedná se o soubor grafických prvků, barev nebo jiných pravidel. Součástí je název firmy, logo nebo logotyp, slogan apod,

Při tvorbě loga se snažíme vycházet z filozofie firmy. Zabýváme se i redesignem loga, u kterého se snažíme dodržet nastavená pravidla původní značky. Více naše realizace.