O nás

Úvod » O nás

Kdo jsme

Tým kreativců, který pro Vás na míru připraví webové stránky, webové aplikace nebo libovolnou grafiku. Lídry a mozky jsou Lukáš Stanislav a Honza Boháček. Lukáš jako hlavní vývojař a programátor, Honza jako grafik a kóder.

Vývojem a stavbou webů se zabýváme od roku 2004 a za tu dobu jsme měli příležitost, věnovat se velmi zajímavým projektům, které často vyžadovaly inovativní, ale i partizánské postupy.  Nejdůležitější ovšem je, že práce je zároveň naším koníčkem.

Od roku 2016 vystupujeme společně pod značkou B interactive. 

 

Trocha historie značky

B interactive a Cliquo

O koho se jedná? Stále o nás, jen v jiné právní formě. CLIQUO s.r.o. je firma Lukáše a má status chráněné dílny. A tento fakt je důležitý jak pro nás, tak pro firmy, které chtějí uplatnit náhradní plnění (jeden ze tří způsobů jak dodržet zákonem určené zaměstnávání osob se zdravotním postižením v povinném podílu 4% k celkovému počtu zaměstnanců, viz. zákon č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, §81). Zaleží pouze na zákazníkovi jakou formu preferuje.

Odtud také název redakčního systému CLIQUO Engine, protože Lukáš systém vyvíjí už mnoho let, dloho před tím, než jsme se potkali.

 

Team B interactive

Jak už to tak bývá, pokud chcete odvádět kvalitní práci napříč "žánry", potřebujete kvalitní tým lidí. K dalším členům B interactive patří ilustrator a animátor Ondřej Mašek a mladý programátor a kóder Filip Hájek.

Zároveň máme kolem sebe spousty šikovných přátel, kteří by se postarali např. o tvorbu videí, videoher apod.
 


 

Vybraní klienti

hpe-logoBeko-ČR-logoct_dMetlifetulcmss_logobprcerberosspssesamsungprogres