Webové stránky

Úvod » Služby » Webové stránky

sluzby-web

Webové stránky

Kreativní design, redakční systém, optimalizace a spolehlivost. To jsou čtyři pilíře, o které se opíráme při tvorbě webové prezentace. Další požadavky již určuje zákazník, kterému se snažíme vyjít vstříc.

Nezávislost na šablonovém vzhledu nám dává výhodu kdykoliv webovou prezentaci v budoucnu upravit, nebo změnit a zareagovat tak na moderní trendy.

Webové stránky kódujeme v HTML5CSS3, programujeme v PHP a využíváme javascript + Jquery.

sluzby_resposinve

Responzivní DEsign

Přibližně každá 3. návštěva webových stránek je učiněna přes mobilní telefon nebo tablet. Pokud chcete těmto uživatelům zpříjemnit a zefektivnit procházení, je nutné web optimalizovat pro různá rozlišení. Standardní stránky se v mobilních zařízeních zobrazují, respektive nezobrazují optimálně. 

Většina našich mobilních webů je opatřena responsivní designem. Jedná se o velmi efektivní metodu. Vy udržujete PC verzi webu a my se postaráme o to, aby na ostatních zařízeních vypadal stále stejně dobře. Obsah, jako jsou texty, obrázky a jiné se automaticky přizpůsobí rozlišení přístroje, na kterém web nebo jinou aplikaci prohlížíte.

sluzby_cms

Redakční systém

Pro většinu zákazníků je nejdůležitější, zdali budou schopni udržovat webové stránky i po předání dílá. Odpověď zní jednoznačně ANO. Pokud alespoň trochu ovládáte MS Word, už jste za půlkou školení.

Cliquo Engine má v základní plno modulů, se kterými si vystačí téměř každý web (aktuality, formulář, galerie apod.). Další aplikace píšeme na míru. Systém je prošpikován technologií drag and drog, což výrazně ulehčuje manipulaci.

Od verze 4.316 je možné webové stránky spravovat i z mobilního telefonu nebo tabletu. Více funkcní videoukázce.